Hallitus

Hallituksen jäsenet ja heidän vastuualueensa.

Pekka Mannila

Puheenjohtaja,

Toiminnanpainopiste, jäsentiedote

pekka.mannila@netikka.fi

040 066 6270

Hannele Sipola

Hallituksen sihteeri

seinajoenseudundiabetes@gmail.com

045 316 9250

Virpi Kanth

Apteekkiyhteistyö

virpi.kanth@gmail.com

040 7792 182

Tapio Lae

Matkat

tapio@tapiolaeoy.com

044 036 3400

Esko Haukkala

talous- ja varainhankinta

esko@haukkala.net

0500 662180

Tiina Kankaanpää

kerhotoiminta ja matkat

tiina.kankaanpaa@kurikka.fi

040 1391772

Heikki Maja

Jäsenhankinta

heikki.maja@netikka.fi

040 821 7085

Raija Kivimäki

Kerhotoiminta

kivimakiraija@gmail.com

040 836 3255

Anu Hakoniemi

lapset, nuoret, perheyhteistyö ja kotisivut

anu.hakoniemi@gmail.com

040 5450190

Johanna Winter

Perheyhteistyö